Projekty


02 Hlavní tendence ve vývoji konkurenčního prostředí v podmínkách integračních a globalizačních procesů a adaptace podnikatelských subjektů na nové podmínky integrovaného trhu

Garant: doc. Ing. Pavel Žufan, Ph.D.


Základné informácie   Pracovníci   Výsledky      


Na tejto stránke máte zobrazené podrobné informácie o projekte. Pri hlavných projektoch sa zobrazuje navyše zoznam podprojektov.

Popis projektu:Výzkum zaměřený na trendy vývoje řízení ekonomických subjektů působících v české ekonomice a jejich adaptace na měnící se podmínky v souvislosti s procesy integrace a globalizace. Na podniky bude nahlíženo nejen z hlediska plnění jejich produkčních funkcí, ale i jako na spolutvůrce sociálního prostředí obecně a v daném regionu zvlášť (tvůrce poptávky na trhu práce -- tvůrce pracovních příležitostí -- ovlivňuje míru zaměstnanosti v regionu -- jak se podílí se na zvyšování kvalifikace obyvatelstva -- jak přispívá k rozvoji regionu - apod.).
Druh projektu:TS VZ (Tematický směr výzkumného záměru)
Pracovisko:Ústav managementu (PEF)
Identifikácia projektu:VZ MSM 6215648904/02
Stav projektu:Obhájený
Hlavný projekt:Česká ekonomika v procesech integrace a globalizace a vývoj agrárního sektoru a sektoru služeb v nových podmínkách evropského integrovaného trhu
Dátum začatia projektu:06. 05. 2005
Dátum ukončenia projektu:31. 12. 2011
Počet pracovníkov projektu:216
Počet oficiálnych pracovníkov projektu:0
Počet výsledkov projektu:612


Nadväzujúce projekty

Nasledujúca tabuľka obsahuje projekty, ktoré nadväzujú na projekt 02 Hlavní tendence ve vývoji konkurenčního prostředí v podmínkách integračních a globalizačních procesů a adaptace podnikatelských subjektů na nové podmínky integrovaného trhu (tematicky, myšlienkovo).

IdentifikáciaNázov projektuStavGarant projektu
2256/2006/F5/dTvorba elektronické podpory pro studium Pojišťovnictvídoc. Ing. Eva Vávrová, Ph.D.

Legenda:
Aktívne stavy:podanýprijatýpripravovanýriešenýukončený
Neaktívne stavy:neobhájenýobhájenývyradenýzamietnutýzrušený