Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Jiří Martinek, Ph.D.
Identifikačné číslo: 8566
Univerzitný e-mail: jiri.martinek [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav biotechniky zeleně (ZF)
Výzkumník projektu III - Ústav biotechniky zeleně (ZF)

Kontakty     Výučba     Projekty     Publikácie     
Stáže     Orgány     Vedené práce     Konferencie     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Bakalárska práca
Názov práce:Plánování, koordinace a realizace společenských událostí se zaměřením na jejich floristickou výzdobu.
Autor: Bc. Monika Eremiášová
Pracovisko: Ústav biotechniky zeleně (ZF)
Vedúci práce: Ing. Jiří Martinek, Ph.D.
Oponent:doc. Ing. Jarmila Neugebauerová, Ph.D.
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:Čeština

Čeština        Angličtina

Názov práce:Plánování, koordinace a realizace společenských událostí se zaměřením na jejich floristickou výzdobu.
Abstrakt:Bakalářská práce - Plánování, koordinace a realizace společenských událostí se zaměřením na jejich floristickou výzdobu popisuje management společenských událostí ve světě a na českém trhu. První část práce se zabývá problematikou projektového řízení, prací projektového manažera. Zmiňuje se o vzdělání manažerů společenských událostí v Evropě a u nás. Vysvětluje základní pojmy svatba, svatební koordinátor, asistent svatebního koordinátora. Zabývá se plánováním, realizací a koordinací svateb. Okrajově se soustředí na významné svatební koordinátory a floristy ve světě. V práci jsou vybrány svatební agentury působící v České republice. Práce je soustředěna především na svatební floristiku. Praktická část obsahuje tři části. První se zabývá kompletní koordinací vybrané svatby, zprostředkovanou svatební agenturou Easy Wedding, s.r.o. Jsou zde popsány jednotlivé úkony v průběhu plánování a realizace svatebního obřadu a svatebního dne. Druhá část se zaměřuje na floristickou výzdobu dvou svateb, včetně výzdoby svatby první. V práci jsou detailně popsány techniky, použité rostlinné a technické materiály, časová a finanční náročnost dekorací. Výzdoby jsou zpracované autorkou této práce. Výsledek práce se soustředí především na realizaci svatby první. Součástí je položkový rozpočet kompletní realizace, včetně floristických výzdob. V třetí části této práce je provedená analýza, která se zaměřuje na práci svatebního koordinátora na českém trhu.
Kľúčové slová: management společenských událostí, svatba , svatební koordinátor, floristická výzdoba

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Záverečná prácaPrílohy práceErrataPosudok vedúcehoPosudok oponenta

Časti práce s odloženým zverejnením:

Zadanie práce neobmedzene

Pokiaľ chcete získať prístup k častiam práce s odloženým zverejnením, kontaktujte používateľa Ing. Jiří Martinek, Ph.D..