Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Ing. Samuel Antwi Darkwah, Ph.D.
Identifikační číslo: 6969
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav teritoriálních studií (FRRMS)

          Závěrečná práce     Projekty
     
     Životopis
     
Orgány     Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
16.02.2017
člen
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
10.04.2018
člen
Komise rektora pro internacionalizaci Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2017
21.02.2018předseda
Komise rektora pro internacionalizaci Mendelovy univerzity v Brně
01.04.2015
21.02.2018
člen
Vědecká rada
01.03.2016
31.01.2018
člen
Kolegium rektora
29.02.2016
31.01.2018člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
21.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.2013
21.11.2017
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.02.2009
23.01.2017člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016
člen
Akademický senát
12.03.2009
01.03.2016
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
17.12.2012
01.03.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
27.11.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
27.11.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)27.11.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
27.11.2012
21.01.2013
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.03.2011
17.12.2012člen
Akademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
05.11.2008
30.11.2011člen
Komise rektora pro zahraniční styky
01.03.200928.02.2010
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství