Lidé na MENDELUHelp


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Mgr. Ondřej Mocek, Ph.D.
Identifikační číslo: 47579
Univerzitní e-mail: ondrej.mocek [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav teritoriálních studií (FRRMS)
Proděkan - Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií

     
     Projekty
     
     
Orgány
     
Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
A
22.06.2020
člen
A
01.03.2019
člen
AEtická komise Mendelovy univerzity v Brně23.07.2018
předseda
A
14.05.2018
člen
A
24.04.2018
člen
A
22.02.2018
člen
AProgramová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
01.10.2017
předseda
AProgramová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
01.10.2017
předseda
A
01.10.2017
předseda
A
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
01.10.2017
předseda
AProgramová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)01.10.2017
předseda
AProgramová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
01.10.2017
předseda
A
01.10.2017
předseda
AProgramová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
01.10.2017
předseda
A
Vedení fakulty (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)07.06.2017
člen
A
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)16.02.2017
člen
N
Komise rektorky pro strategii, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
18.01.2019
21.03.2019
člen
NKomise rektorky pro vzdělávací činnost Mendelovy univerzity v Brně
21.02.2018
14.09.2018
člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
27.03.2018
24.04.2018
člen
N
Etická komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2017
28.03.2018
člen
N
Komise rektora pro celoživotní vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2017
28.03.2018
člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)22.12.2016
27.03.2018
člen
NKomise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně01.01.2017
01.02.2018
člen

Legenda
Aaktivní členství
N
historické členství