Lidé na MENDELUHelp


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Dr. Ing. Alena Salašová
Identifikační číslo: 3549
Univerzitní e-mail: alena.salasova [at] mendelu.cz
 
Akademická pracovnice - docentka - Ústav plánování krajiny (ZF)
Výzkumník projektu III - Ústav plánování krajiny (ZF)
 

Kontakty
     
Výuka
     
Projekty
     
Publikace     Orgány     
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

StavOrgánOdkdyDokdy
Role
A
Oborová rada doktorského studijního programu (D-KA Krajinářská architektura – Ph.D.)01.07.2019člen
A
12.04.2019
předseda
A
Vědecká rada
19.03.2019
člen
A
13.03.2019
člen
A13.03.2019
člen
A
09.03.2019
předseda
A
15.01.2012
člen
A
26.04.2011člen
A
Programová komise studijního programu (M-ZKA Zahradní a krajinářská architektura)26.04.2011
člen
A26.04.2011
člen
A
Programová komise studijního programu (B-ZAKA Zahradní a krajinářská architektura)
09.03.2011
člen
A
Redakční rada Folia Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis06.09.2010
člen
A
06.09.2010
člen
A
01.01.2009člen
A
26.06.2006
člen
N
Komise rektorky pro strategii, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
21.03.2019
14.02.2020
člen
N
Komise rektora pro činnost Botanické zahrady a arboreta Mendelovy univerzity v Brně06.09.2010
28.03.2018
předseda
N
Programová komise studijního programu (N-ZKA Zahradní a krajinářská architektura)
26.04.201123.07.2015
člen
N
Redakční rada Folia Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis
06.09.201031.08.2014
předseda
NRedakční rada vědeckého časopisu Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis
06.09.2010
31.08.2014předseda
N
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.02.2013
31.01.2014
místopředseda
N
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně pro obory habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem06.09.201031.01.2014předseda
N
Kolegium rektora06.09.201031.01.2014člen
NKomise rektora pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně
06.09.2010
31.01.2014
předseda
N
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
N
Disciplinární komise (Zahradnická fakulta)
01.07.2009
28.06.2011
člen
N
Kolegium děkana (Zahradnická fakulta)
01.03.200409.03.2011člen
N
Vedení fakulty (Zahradnická fakulta)
01.02.2008
30.09.2010
člen
N
Komise rektora pro zahraniční styky
25.06.2007
28.02.2010člen
N
Komise rektora pro vědecko-výzkumnou činnost01.02.200628.02.2009
člen
NVedení fakulty (Zahradnická fakulta)
30.06.2006
01.02.2008
člen
N
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations
30.03.2006
25.06.2007
člen
N
Komise rektora pro zahraniční styky
01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
A
aktivní členství
N
historické členství