Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

prof. Ing. Josef Balík, Ph.D.
Identifikačné číslo: 3537
Univerzitný e-mail: josef.balik [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
Vědecko-výzkumný pracovník - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
Vedúci ústavu - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
 
Externý učiteľ - Agronomická fakulta

Kontakty     Výučba     Projekty     Publikácie     
Stáže     Orgány     Vedené práce     Konferencie     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

StavOrgánOdkedyDokedyÚloha
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-ZAHR Zahradnictví – Ph.D.)01.07.2019člen
Rada pro vnitřní hodnocení Mendelovy univerzity v Brně01.10.2018člen
Vedecká rada14.05.2018člen
Vedecká rada (Agronomická fakulta)01.08.2016člen
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-ZI Zahradnické inženýrství)12.02.2016člen
Programová komisia študijného programu (B-ZI Zahradnické inženýrství)20.04.2011člen
Programová komisia študijného programu (N-ZI Zahradnické inženýrství)20.04.2011člen
Kolégium dekana (Zahradnická fakulta)09.03.2011člen
Programová komisia študijného programu (B-Z Zahradnictví)09.03.2011člen
Programová komisia študijného programu (B-ZT Zahradnické technologie)09.03.2011člen
Programová komisia študijného programu (M-ZI Zahradnické inženýrství)09.03.2011člen
Vedecká rada (Zahradnická fakulta)26.06.2006člen
Akademický senát01.04.2005člen
Akademický senát (Zahradnická fakulta)24.01.2005člen
Komise rektora pro ediční a audiovizuální činnost01.03.201401.02.2018člen
Vedecká rada24.03.201431.01.2018člen
Komise rektora pro ediční a audiovizuální činnost01.03.201031.01.2014člen
Komise děkana pro pedagogickou a vědeckovýzkumnou činnost (Zahradnická fakulta)09.03.200815.06.2011člen
Kolégium dekana (Zahradnická fakulta)01.02.200809.03.2011člen
Akademický senát01.06.200801.02.2011podpredseda
Akademický senát (Zahradnická fakulta)27.06.200601.02.2011podpredseda
Rada pre audiovizuálne programy01.02.200628.02.2010člen
Kolégium dekana (Zahradnická fakulta)01.03.200401.02.2008člen
Edičná rada01.04.200531.12.2007člen

Legenda
aktívne členstvohistorické členstvo