Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Josef Balík, Ph.D.
Identifikační číslo: 3537
Univerzitní e-mail: josef.balik [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
Vědecko-výzkumný pracovník - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
Vedoucí ústavu - Ústav posklizňové technologie zahradnických produktů (ZF)
 
Externí učitel - Agronomická fakulta (MENDELU)

Kontakty     Výuka     Projekty     Publikace     
Stáže     Orgány     Vedené práce     Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

StavOrgánOdkdyDokdyRole
Rada pro vnitřní hodnocení Mendelovy univerzity v Brně01.10.2018člen
Vědecká rada14.05.2018člen
Vědecká rada (Agronomická fakulta)01.08.2016člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-ZI Zahradnické inženýrství)12.02.2016člen
Programová komise studijního programu (B-ZI Zahradnické inženýrství)20.04.2011člen
Programová komise studijního programu (N-ZI Zahradnické inženýrství)20.04.2011člen
Kolegium děkana (Zahradnická fakulta)09.03.2011člen
Programová komise studijního programu (B-Z Zahradnictví)09.03.2011člen
Programová komise studijního programu (B-ZT Zahradnické technologie)09.03.2011člen
Programová komise studijního programu (M-ZI Zahradnické inženýrství)09.03.2011člen
Vědecká rada (Zahradnická fakulta)26.06.2006člen
Akademický senát01.04.2005člen
Akademický senát (Zahradnická fakulta)24.01.2005člen
Komise rektora pro ediční a audiovizuální činnost01.03.201401.02.2018člen
Vědecká rada24.03.201431.01.2018člen
Komise rektora pro ediční a audiovizuální činnost01.03.201031.01.2014člen
Komise děkana pro pedagogickou a vědeckovýzkumnou činnost (Zahradnická fakulta)09.03.200815.06.2011člen
Kolegium děkana (Zahradnická fakulta)01.02.200809.03.2011člen
Akademický senát01.06.200801.02.2011místopředseda
Akademický senát (Zahradnická fakulta)27.06.200601.02.2011místopředseda
Rada pro ediční činnost01.02.200628.02.2010člen
Kolegium děkana (Zahradnická fakulta)01.03.200401.02.2008člen
Ediční rada01.04.200531.12.2007člen

Legenda
aktivní členstvíhistorické členství