Lidé na MENDELUHelp


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Jindřich Neruda, CSc.
Identifikační číslo: 3375
Univerzitní e-mail: jindrich.neruda [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav techniky (LDF)
Vedoucí ústavu - Ústav techniky (LDF)
 

     
     
Projekty     Publikace
     
Orgány
     
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
A
Programová komise studijního programu (D-TTLP Technika a technologie lesnických procesů)04.03.2020
předseda
A
01.01.2019
člen
A
01.02.2009
předseda
A05.12.2007
člen
A
Vědecká rada (Lesnická a dřevařská fakulta)01.02.2004
člen
N
Rada Interní grantové agentury (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.03.2015
01.05.2020
člen
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
01.03.2010
21.02.2019
člen
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice01.03.2010
21.02.2019
člen
NProgramová komise studijního programu (B-LES Lesnictví)23.02.2015
01.01.2019
člen
N
Programová komise studijního programu (N-LI Lesní inženýrství)
23.02.2015
01.01.2019
člen
N
Redakční rada Folia Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis
01.03.201031.08.2014
člen
N
Redakční rada vědeckého časopisu Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis
01.03.201031.08.2014
člen
NKomise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně08.03.2011
31.01.2014
člen
N
Komise rektora pro koordinaci ubytování ve vysokoškolských kolejích Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
předseda
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
01.03.2010
31.01.2014
předseda
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice
01.03.201031.01.2014
předseda
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.01.2007
31.01.2014
předseda
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní zemědělský podnik Žabčice)
01.01.2007
31.01.2014
předseda
NKolegium rektora
01.02.2006
31.01.2014
člen
NVědecká rada
01.02.2006
31.01.2014
člen
N
Komise rektora pro investiční činnost a výstavbu Mendelovy univerzity v Brně01.03.201007.03.2011
člen
N
Redakční rada Acta Universitatis Mendelianae Brunensis
01.10.2007
28.02.2010
člen
NRedakční rada Folia Universitatis
01.10.2007
28.02.2010člen
N
Komise rektora pro koordinaci ubytování ve vysokoškolských kolejích30.06.2007
28.02.2010
předseda
N
Redakční rada mezinárodního vědeckého sborníku Acta Universitatis Mendelianae Brunensis
01.04.200530.09.2007člen
N
Kolegium rektora
01.04.200531.01.2006člen
N
Vědecká rada01.04.200531.01.2006člen

Legenda
A
aktivní členství
N
historické členství