Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

prof. Ing. Ilja Vyskot, CSc.
Identifikačné číslo: 3370
Univerzitný e-mail: ilja.vyskot [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav environmentalistiky a přírodních zdrojů (FRRMS)
 
Externý učiteľ - Institut celoživotního vzdělávání

     
Výučba
     
     
     
Orgány
     
     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

StavOrgán
Odkedy
Dokedy
Úloha
Vedecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.09.2011
člen
Vedecká rada (Institut celoživotního vzdělávání)
01.11.2006
09.07.2019
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny08.12.2014
21.02.2019
podpredseda
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
01.02.2013
21.02.2019člen
Vedecká rada
24.03.2014
31.01.2018člen
Programová komisia študijného programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201321.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (N-RR Regionální rozvoj)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komisia študijného programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)21.01.201315.12.2016člen
Programová komisia študijného programu (B-RR Regionální rozvoj)
21.01.201315.12.2016
člen
Kolégium dekana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)17.12.2012
13.10.2015
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
31.08.2015
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně24.02.2014
16.02.2015
člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně pro obory habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem01.02.2013
31.01.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.02.201331.01.2014
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.02.2013
31.01.2014
člen
Poradný zbor školského poľnohospodárskeho podniku (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.01.2007
31.01.2014člen
Programová komisia študijného programu (B-RR Regionální rozvoj)
27.11.201221.01.2013
člen
Programová komisia študijného programu (B-RRA Regional Development)
27.11.2012
21.01.2013člen
Programová komisia študijného programu (N-RRA Regional Development)
27.11.201221.01.2013člen
Kolégium dekana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
03.10.2011
17.12.2012
člen
Kolégium dekana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
14.09.2011
01.10.2011člen
Vedecká rada (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.02.2004
31.10.2010
člen
Vedecká rada01.02.200631.01.2010
člen
Kolégium dekana (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.02.2004
31.12.2008
člen
Programová komisia študijného programu (M-KI Krajinné inženýrství)
30.03.2006
01.03.2007
člen
Programová komisia študijného programu (N-KI Krajinné inženýrství)
30.03.2006
01.01.2007
člen
Poradný zbor školského poľnohospodárskeho podniku (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)01.02.200631.12.2006
predseda

Legenda
aktívne členstvo
historické členstvo