Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Ilja Vyskot, CSc.
Identifikační číslo: 3370
Univerzitní e-mail: ilja.vyskot [at] mendelu.cz
 
 
Externí učitel - Institut celoživotního vzdělávání (MENDELU)

     Výuka
     
     Publikace     
Orgány
     
Vedené práce          

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

StavOrgánOdkdyDokdy
Role
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.09.2011
člen
Vědecká rada (Institut celoživotního vzdělávání)
01.11.2006
09.07.2019
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
08.12.2014
21.02.2019místopředseda
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
01.02.2013
21.02.2019
člen
Vědecká rada
24.03.201431.01.2018člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.201321.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
21.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
15.12.2016
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)17.12.2012
13.10.2015
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně01.03.201431.08.2015člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně24.02.201416.02.2015člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně pro obory habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem01.02.201331.01.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně01.02.2013
31.01.2014
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.02.2013
31.01.2014
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.01.2007
31.01.2014
člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
27.11.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
27.11.201221.01.2013člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)27.11.201221.01.2013člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
03.10.2011
17.12.2012člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
14.09.2011
01.10.2011
člen
Vědecká rada (Lesnická a dřevařská fakulta)01.02.2004
31.10.2010
člen
Vědecká rada01.02.200631.01.2010
člen
Kolegium děkana (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.02.200431.12.2008
člen
Programová komise studijního programu (M-KI Krajinné inženýrství)30.03.2006
01.03.2007
člen
Programová komise studijního programu (N-KI Krajinné inženýrství)30.03.2006
01.01.2007
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.02.200631.12.2006
předseda

Legenda
aktivní členství
historické členství