Lidé na MENDELUHelp


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Ing. Pavel Máchal, CSc., prof.h.c.
Identifikační číslo: 3352
Univerzitní e-mail: pmachal [at] node.mendelu.cz
 
Externí učitel - Agronomická fakulta (MENDELU)
Pracovník bez úvazku (prac. dohoda) - Institut celoživotního vzdělávání (MENDELU)

     
     
Projekty
     
     Orgány
     
Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
OrgánOdkdyDokdyRole
A
09.02.2018
člen
A
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)01.10.2017člen
A
01.10.2017
člen
A
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)01.10.2017
člen
A
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)01.10.2017
člen
A
14.12.2011
předseda
A
14.12.2011
předseda
N
Akademický senát01.02.2017
30.09.2019
člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
03.09.2018
21.09.2018
člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)12.02.201403.09.2018člen
N
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.201321.11.2017člen
N
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)16.02.200916.02.2017
člen
NProgramová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
01.01.2016
15.12.2016člen
N
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
12.02.2014
15.12.2016člen
N
Řídící výbor soustavy projektů definovaných v Koncepci rozvoje univerzity 2011-2015
01.03.2010
31.12.2014
předseda
N
Komise rektora pro informatiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
28.02.2014
předseda
NPoradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny
01.05.2011
31.01.2014
člen
N
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice
01.05.2011
31.01.2014
člen
N
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
08.03.2011
31.01.2014
předseda
NKomise rektora pro informatiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
N
Kolegium rektora
16.04.2007
31.01.2014
člen
N
Komise rektora pro rozvojové projekty Mendelovy univerzity v Brně
01.03.201001.09.2011předseda
N
Komise rektora pro dislokaci Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
07.03.2011
předseda
N
Komise rektora pro investiční činnost a výstavbu Mendelovy univerzity v Brně
01.03.201007.03.2011předseda
N
Komise rektora pro koncepci a rozvoj Mendelovy univerzity v Brně
01.03.201007.03.2011
předseda
N
Komise rektora pro styk s veřejností
30.06.200712.09.2010člen
N
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.10.2007
28.02.2010
člen
NKomise rektora pro vědecko-výzkumnou činnost01.09.200728.02.2010
člen
N
Redakční rada časopisu MENDEL GREEN Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2009
31.01.2010
člen
N
Řídící komise projektu ustavení nové Fakulty biotechniky a aplikované tvorby Mendelu
01.07.200830.06.2009člen
N
Rada pro rozvojové programy
01.09.2007
30.06.2009
člen
NKomise rektora pro zahraniční styky01.03.200915.06.2009člen
N
Komise rektora pro informatiku
01.09.2007
25.02.2008člen
N
Pracovní skupina pro inovaci webových stránek Mendelu
01.11.2006
25.02.2008
člen
N
Komise rektorky pro hospodářsko-správní činnost01.02.2006
02.01.2008
člen
N
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2007
30.09.2007
člen
N
Rada celoživotního vzdělávání
01.04.2005
31.08.2007
člen
N
Komise rektora pro pedagogickou činnost01.02.200622.01.2007
člen
N
Komise rektorky pro hospodářsko-správní činnost
01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
A
aktivní členství
N
historické členství