Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Dr. Ing. Petr Maděra
Identifikační číslo: 3336
Univerzitní e-mail: petr.madera [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav lesnické botaniky, dendrologie a geobiocenologie (LDF)
Vedoucí ústavu - Ústav lesnické botaniky, dendrologie a geobiocenologie (LDF)

     
Výuka          
     
Orgány
     Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
OrgánOdkdyDokdy
Role
Vědecká rada (Zahradnická fakulta)
12.04.2019
člen
21.02.2019
člen
Kolegium děkana (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.02.2019
člen
Programová komise studijního programu (B-LES Lesnictví)
01.01.2019
člen
Programová komise studijního programu (N-LI Lesní inženýrství)01.01.2019předseda
14.05.2018
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-BOTA-FYTOLL Fytologie lesa)07.10.2010
předseda
Vědecká rada (Lesnická a dřevařská fakulta)
21.03.2007
člen
Rada Interní grantové agentury (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.03.2015
01.05.2020člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny01.03.201021.02.2019člen
Komise rektorky pro tvůrčí činnost Mendelovy univerzity v Brně
21.02.2018
14.05.2018člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2015
14.05.2018
člen
Vedení fakulty (Lesnická a dřevařská fakulta)01.11.2014
09.04.2018
člen
Kolegium děkana (Lesnická a dřevařská fakulta)
05.12.2007
09.04.2018
člen
Komise rektora pro celoživotní vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně05.12.201128.03.2018
člen
Komise rektora pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně
20.11.2014
21.02.2018
člen
Vědecká rada
24.03.2014
31.01.2018
člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně pro obory habilitačního řízení a řízení ke jmenování profesorem
20.11.2014
31.08.2015
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
20.11.2014
31.08.2015
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně24.02.2014
26.11.2014
člen
Vedení fakulty (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.11.2006
31.10.2014
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
08.03.2011
31.01.2014
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.01.2007
31.01.2014
člen
Komise rektora pro investiční činnost a výstavbu Mendelovy univerzity v Brně01.03.201007.03.2011
člen
Komise rektora pro koncepci a rozvoj Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
07.03.2011
člen
Komise děkana pro informatiku (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.01.200701.01.2011člen
Komise rektora pro informatiku
01.01.2007
28.02.2010
člen
Programová komise studijního programu (M-KI Krajinné inženýrství)
30.03.2006
01.03.2007
člen
Programová komise studijního programu (N-KI Krajinné inženýrství)30.03.200601.01.2007člen
Akademický senát (Lesnická a dřevařská fakulta)
01.11.2005
31.10.2006
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství