Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Martin Fajman, Ph.D.
Identifikačné číslo: 2824
Univerzitný e-mail: martin.fajman [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - docent - Ústav techniky a automobilové dopravy (AF)
 

     
     
     
Publikácie     
     Orgány
     
     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

Stav
Orgán
OdkedyDokedy
Úloha
11.09.2020
podpredseda
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-ZS-TAM Technology and Agriculture Machinery)
25.10.2018
člen
Rada Internej grantovej agentúry (Agronomická fakulta)17.07.2018
člen
14.05.2018
člen
08.12.2016
člen
24.11.2014
člen
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-EOP-ABC Applied Bioclimatology)
19.06.2012
člen
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-EOP-ABK Aplikovaná bioklimatologie)
19.06.2012
člen
25.02.2010
člen
Odborová komisia magisterského nadväzujúceho študijného programu (N-ZS-MT Management techniky)
25.02.2010
člen
07.09.2007
člen
07.09.2007
člen
23.08.2007
predseda
Programová komisia študijného programu (B-ZEI Zemědělské inženýrství)01.10.2006
predseda
Vedecká rada (Agronomická fakulta)
24.02.2014
16.02.2018
člen
Interná akreditačná komisia
01.09.2015
01.02.2018člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.201401.02.2018
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně01.03.2014
31.08.2015
člen
Akademický senát (Agronomická fakulta)01.05.2008
01.02.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2012
31.01.2014
člen
Akademický senát
01.02.201130.01.2014
člen
Vedecká rada (Agronomická fakulta)
21.03.2005
10.02.2010člen
Rada pro rozvojové programy
01.02.2006
30.06.2009
člen
Komise děkana pro informatiku (Agronomická fakulta)01.03.200401.06.2009
člen
Komisia rektora pre zahraničné styky
25.06.2007
28.02.2009
člen
Komisia rektora pre informatiku
01.02.2006
28.02.2009
člen
Kolégium dekana (Agronomická fakulta)01.09.2004
09.01.2009
člen
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations
30.03.2006
25.06.2007
člen
Komisia rektora pre informatiku
01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
aktívne členstvo
historické členstvo