Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Ing. Martin Fajman, Ph.D.
Identifikační číslo: 2824
Univerzitní e-mail: martin.fajman [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - docent - Ústav techniky a automobilové dopravy (AF)
 
Externí učitel - Institut celoživotního vzdělávání (MENDELU)

     
Výuka               
     
Orgány
          

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
OrgánOdkdyDokdy
Role
Oborová rada doktorského studijního programu (D-ZS-TAM Technology and Agriculture Machinery)25.10.2018
člen
17.07.2018
člen
14.05.2018
člen
08.12.2016člen
24.11.2014
člen
19.06.2012
člen
19.06.2012
člen
Oborová rada magisterského navazujícího studijního programu (N-ZEI-ABY Agrobyznys)25.02.2010
člen
Oborová rada magisterského navazujícího studijního programu (N-ZS-MT Management techniky)
25.02.2010
člen
07.09.2007
člen
07.09.2007
člen
23.08.2007
předseda
Programová komise studijního programu (B-ZEI Zemědělské inženýrství)
01.10.2006
předseda
Vědecká rada (Agronomická fakulta)
24.02.2014
16.02.2018
člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.201501.02.2018
člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
01.02.2018
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
31.08.2015
člen
Akademický senát (Agronomická fakulta)
01.05.2008
01.02.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2012
31.01.2014
člen
Akademický senát
01.02.2011
30.01.2014
člen
Vědecká rada (Agronomická fakulta)
21.03.2005
10.02.2010
člen
Rada pro rozvojové programy
01.02.2006
30.06.2009
člen
Komise děkana pro informatiku (Agronomická fakulta)01.03.2004
01.06.2009
člen
Komise rektora pro zahraniční styky
25.06.2007
28.02.2009
člen
Komise rektora pro informatiku
01.02.2006
28.02.2009
člen
Kolegium děkana (Agronomická fakulta)01.09.200409.01.2009
člen
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations
30.03.2006
25.06.2007
člen
Komise rektora pro informatiku01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství