Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Martin Fajman, Ph.D.
Identifikačné číslo: 2824
Univerzitný e-mail: martin.fajman [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - docent - Ústav techniky a automobilové dopravy (AF)
 
Externý učiteľ - Institut celoživotního vzdělávání

     
     
     
Publikácie     
Stáže
     
Orgány     Konferencie     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

Stav
Orgán
Odkedy
Dokedy
Úloha
11.09.2020
podpredseda
25.10.2018
člen
Rada Internej grantovej agentúry (Agronomická fakulta)
17.07.2018
člen
Vedecká rada
14.05.2018
člen
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-ZS-TMZ Technika a mechanizace zemědělství)08.12.2016
člen
Odborová komisia magisterského nadväzujúceho študijného programu (N-ZS-PT Provoz techniky)
24.11.2014
člen
19.06.2012
člen
19.06.2012
člen
25.02.2010
člen
Odborová komisia magisterského nadväzujúceho študijného programu (N-ZS-MT Management techniky)
25.02.2010
člen
07.09.2007
člen
Programová komisia študijného programu (N-ZS Zemědělská specializace)
07.09.2007
člen
Odborová komisia bakalárskeho študijného programu (B-ZEI-ABY Agrobyznys)
23.08.2007
predseda
01.10.2006
predseda
Vedecká rada (Agronomická fakulta)
24.02.2014
16.02.2018člen
Interná akreditačná komisia
01.09.2015
01.02.2018člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
01.02.2018
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
31.08.2015
člen
Akademický senát (Agronomická fakulta)01.05.2008
01.02.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2012
31.01.2014
člen
Akademický senát
01.02.2011
30.01.2014
člen
Vedecká rada (Agronomická fakulta)
21.03.2005
10.02.2010
člen
Rada pro rozvojové programy01.02.200630.06.2009člen
Komise děkana pro informatiku (Agronomická fakulta)01.03.200401.06.2009
člen
Komisia rektora pre zahraničné styky25.06.2007
28.02.2009
člen
Komisia rektora pre informatiku
01.02.2006
28.02.2009
člen
Kolégium dekana (Agronomická fakulta)
01.09.2004
09.01.2009
člen
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations30.03.2006
25.06.2007
člen
Komisia rektora pre informatiku
01.04.200531.01.2006
člen

Legenda
aktívne členstvo
historické členstvo