Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Ing. Mgr. Jitka Janová, Ph.D.
Identifikační číslo: 26498
Univerzitní e-mail: jitka.janova [at] mendelu.cz
 
Akademická pracovnice - docentka - Ústav statistiky a operačního výzkumu (PEF)

     
     
     Publikace
     
Orgány
     Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
14.07.2020
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)14.07.2020
člen
Komise rektorky pro HR Mendelovy univerzity v Brně
22.06.2020
předseda
Výbor pro řízení rizik Mendelovy univerzity v Brně
01.12.2018
předseda
Rada pro vnitřní hodnocení Mendelovy univerzity v Brně01.10.2018
místopředseda
Vědecká rada
14.05.2018
člen
26.02.2018
člen
01.02.2018
člen
01.12.2016
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-HPSA Economic Policy and Administration)01.12.2016člen
01.12.2013
člen
Oborová komise bakalářského studijního programu (B-EMAJ-MEAJ Business Economics and Management)
01.09.2012
člen
01.09.2012
člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-EM-ME Manažersko-ekonomický)01.09.2012
člen
01.09.2012
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
27.03.2018
14.07.2020
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
27.03.2018
14.07.2020
člen
Oborová komise bakalářského studijního programu (B-SI-EI Ekonomická informatika)
01.09.2012
24.05.2018
člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-SI-EI Ekonomická informatika)
01.09.2012
24.05.2018člen
Programová komise studijního programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)01.09.2012
24.05.2018
člen
Programová komise studijního programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)01.09.2012
24.05.2018
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.2018
27.03.2018
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.201827.03.2018člen
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)01.11.2011
31.10.2017
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
01.08.2017
02.09.2017
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.08.2017
02.09.2017
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-EM Ekonomika a management)
10.04.2014
30.11.2016člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.01.2016
02.06.2016
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)11.11.2015
02.06.2016
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
28.03.2012
11.09.2015
člen
Programová komise studijního programu (B-EMAJ Economics and Management)01.04.2010
30.11.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-EMAJ Economics and Management)
01.04.2010
30.11.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-EM Ekonomika a management)01.04.2010
31.08.2012
člen
Programová komise studijního programu (N-EM Ekonomika a management)
01.04.2010
31.08.2012
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
01.07.2010
14.09.2011
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství