Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Ing. Ivo Zdráhal, Ph.D.
Identifikační číslo: 2184
Univerzitní e-mail: ivo.zdrahal [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav regionální a podnikové ekonomiky (FRRMS)
 
Externí učitel - Agronomická fakulta (MENDELU)

Kontakty     Výuka     Závěrečná práce     Projekty     Publikace     
Stáže     Orgány     Vedené práce     Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

StavOrgánOdkdyDokdyRole
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)01.10.2017člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)01.10.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)01.10.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)01.10.2017člen
Akademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.12.201130.11.2017člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)21.01.201321.11.2017člen
Disciplinární komise (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.06.201101.02.2017člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)31.08.201515.12.2016člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)12.02.201415.12.2016člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.201315.12.2016člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)21.01.201315.12.2016člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201315.12.2016člen
Redakční rada časopisu MENDEL GREEN Mendelovy univerzity v Brně01.03.200901.12.2014člen
Akademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.12.201130.11.2014předseda
Akademický senát01.02.201130.01.2014člen

Legenda
aktivní členstvíhistorické členství