Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Dr. Ing. Jiří Rybička
Identifikační číslo: 1728
Univerzitní e-mail: jiri.rybicka [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - docent - Ústav informatiky (PEF)
 
Externí učitel - Institut celoživotního vzdělávání (MENDELU)
Pracovník bez úvazku (prac. dohoda) - Oddělení informačních systémů (OIT CP)

     
Výuka
     
Projekty
     
Publikace
     
Orgány
     
Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
DokdyRole
Programová komise studijního programu (B-EM Ekonomika a management)
01.12.2013
člen
01.12.2013
člen
01.04.2010
člen
Programová komise studijního programu (N-EMAJ Economics and Management)01.04.2010
člen
01.09.2006
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-SIA System Engineering and Informatics)
01.09.2006
člen
Programová komise studijního programu (B-EAM Ekonomika a management)25.02.202031.12.2021člen
25.02.2020
31.12.2021
člen
Oborová komise bakalářského studijního programu (B-II-ARI Automatizace řízení a informatika)01.09.201230.11.2013člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-II-ARI Automatizace řízení a informatika)
01.09.2012
30.11.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-II Inženýrská informatika)
01.01.200930.11.2013člen
Programová komise studijního programu (B-II Inženýrská informatika)
16.05.2006
30.11.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-EM Ekonomika a management)
01.01.2010
31.08.2012
člen
Programová komise studijního programu (B-EM Ekonomika a management)
01.01.2009
31.08.2012člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
01.01.2012
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně01.10.200728.02.2010
člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně23.05.200530.09.2007
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
18.04.2005
31.01.2006
člen
Komise rektora pro informatiku
01.04.200531.01.2006člen
Komise rektora pro pedagogickou činnost
01.04.2005
31.01.2006člen

Legenda
aktivní členství
historické členství