Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Ing. Marcel Ševela, Ph.D.
Identifikační číslo: 1708
Univerzitní e-mail: marcel.sevela [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)
 
Osoba spravující výpočetní techniku - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)

     
     
     Orgány
     
Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
27.06.2019
člen
Oborová komise bakalářského studijního programu (B-EMAJ-MEAJ Business Economics and Management)
01.12.2013
člen
Oborová komise bakalářského studijního programu (B-EM-ME Manažersko-ekonomický)01.12.2013
člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-EMAJ-MEAJ Business Economics and Management)01.12.2013
člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-EM-ME Manažersko-ekonomický)
01.12.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-EM Ekonomika a management)01.12.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-EM Ekonomika a management)
01.12.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-EMAJ Economics and Management)01.04.2010člen
01.04.2010člen
Disciplinární komise (Provozně ekonomická fakulta)
01.06.201031.12.2018předseda
Programová komise studijního programu (B-HPS Hospodářská politika a správa)
01.03.201524.05.2018člen
Programová komise studijního programu (B-II Inženýrská informatika)01.03.201524.05.2018člen
Programová komise studijního programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.03.2015
24.05.2018
člen
Programová komise studijního programu (N-HPS Hospodářská politika a správa)
01.03.2015
24.05.2018člen
Programová komise studijního programu (N-II Inženýrská informatika)01.03.201524.05.2018člen
Programová komise studijního programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.03.201524.05.2018
člen
Komise rektora pro mimosoudní rehabilitace bývalých studentů Mendelovy univerzity v Brně
11.03.201114.05.2018člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.01.2016
01.02.2018
člen
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2015
01.02.2018
člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně01.03.2014
01.02.2018
člen
Vědecká rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.201031.01.2018
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
31.08.2015
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
03.05.2010
18.02.2014
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně01.01.2012
31.01.2014
člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
Programová komise studijního programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.01.2009
31.08.2012člen
Programová komise studijního programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.01.200931.08.2012člen
Programová komise studijního programu (B-EM Ekonomika a management)
01.02.2006
31.08.2012
člen
Programová komise studijního programu (N-EM Ekonomika a management)01.02.200631.08.2012člen
Disciplinární komise (Provozně ekonomická fakulta)
01.07.200831.05.2010člen
Programová komise studijního programu (B-HPS Hospodářská politika a správa)
31.03.2009
31.03.2010člen
Programová komise studijního programu (N-HPS Hospodářská politika a správa)
01.01.2009
31.03.2010člen
Komise rektora pro pedagogickou činnost15.06.2009
28.02.2010
člen
Vědecká rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.2006
31.01.2010
člen
Rada pro rozvojové programy01.02.2006
30.06.2009
člen
Komise rektora pro pedagogickou činnost15.07.200815.06.2009
člen
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)
01.10.2005
30.06.2008
předseda
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)
19.04.2005
30.09.2005
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství