Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Marcel Ševela, Ph.D.
Identifikačné číslo: 1708
Univerzitný e-mail: marcel.sevela [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - odborný asistent - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)
 
Osoba spravující výpočetní techniku - Ústav podnikové ekonomiky

               Orgány
     
Konferencie     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

StavOrgánOdkedy
Dokedy
Úloha
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-HPS-FIM Finance a investiční management)27.06.2019
člen
01.12.2013
člen
01.12.2013
člen
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-EMAJ-MEAJ Business Economics and Management)01.12.2013
člen
01.12.2013
člen
Programová komisia študijného programu (B-EM Ekonomika a management)01.12.2013
člen
01.12.2013
člen
Programová komisia študijného programu (B-EMAJ Economics and Management)
01.04.2010
člen
Programová komisia študijného programu (N-EMAJ Economics and Management)01.04.2010
člen
Disciplinárna komisia (Provozně ekonomická fakulta)
01.06.2010
31.12.2018
predseda
Programová komisia študijného programu (B-HPS Hospodářská politika a správa)01.03.2015
24.05.2018
člen
Programová komisia študijného programu (B-II Inženýrská informatika)
01.03.2015
24.05.2018
člen
Programová komisia študijného programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.03.201524.05.2018
člen
Programová komisia študijného programu (N-HPS Hospodářská politika a správa)
01.03.2015
24.05.2018člen
Programová komisia študijného programu (N-II Inženýrská informatika)
01.03.2015
24.05.2018
člen
Programová komisia študijného programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.03.2015
24.05.2018
člen
Komise rektora pro mimosoudní rehabilitace bývalých studentů Mendelovy univerzity v Brně11.03.2011
14.05.2018
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.01.2016
01.02.2018
člen
Interná akreditačná komisia
01.09.2015
01.02.2018
člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
01.02.2018
člen
Vedecká rada (Provozně ekonomická fakulta)01.02.2010
31.01.2018
člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2014
31.08.2015
člen
Kolégium dekana (Provozně ekonomická fakulta)
03.05.2010
18.02.2014člen
Interní akreditační komise pro studijní programy Mendelovy univerzity v Brně
01.01.2012
31.01.2014člen
Komise rektora pro pedagogiku Mendelovy univerzity v Brně
01.03.201031.01.2014člen
Programová komisia študijného programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.01.2009
31.08.2012
člen
Programová komisia študijného programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.01.2009
31.08.2012člen
Programová komisia študijného programu (B-EM Ekonomika a management)01.02.2006
31.08.2012
člen
Programová komisia študijného programu (N-EM Ekonomika a management)01.02.2006
31.08.2012
člen
Disciplinárna komisia (Provozně ekonomická fakulta)
01.07.2008
31.05.2010
člen
Programová komisia študijného programu (B-HPS Hospodářská politika a správa)
31.03.2009
31.03.2010
člen
Programová komisia študijného programu (N-HPS Hospodářská politika a správa)01.01.2009
31.03.2010
člen
Komisia rektora pre pedagogickú činnosť
15.06.2009
28.02.2010
člen
Vedecká rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.2006
31.01.2010
člen
Rada pro rozvojové programy
01.02.2006
30.06.2009
člen
Komisia rektora pre pedagogickú činnosť15.07.200815.06.2009člen
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)
01.10.2005
30.06.2008
predseda
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)
19.04.2005
30.09.2005člen

Legenda
aktívne členstvo
historické členstvo