Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Milan Palát, CSc.
Identifikační číslo: 1679
Univerzitní e-mail: milan.palat [at] mendelu.cz
 
 
Externí učitel - Agronomická fakulta (MENDELU)
Externí přístup - Zahradnická fakulta (MENDELU)

Kontakty
     
Výuka
     
     
Publikace
     
     
Orgány
     
Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
DokdyRole
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
21.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201321.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017člen
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
16.02.2009
16.02.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016
člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
15.12.2016
člen
Komise rektora pro ediční a audiovizuální činnost
01.03.2010
01.02.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
01.09.2011
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
01.09.201121.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
01.03.201021.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
01.03.2010
21.01.2013
člen
Rada pro ediční činnost01.03.2009
28.02.2010
člen
Programová komise studijního programu (B-SI Systémové inženýrství a informatika)01.02.200631.12.2008
člen
Programová komise studijního programu (N-SI Systémové inženýrství a informatika)
01.02.2006
31.12.2008
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
18.04.2005
31.01.2006
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.04.200531.01.2006
člen

Legenda
aktivní členstvíhistorické členství