Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Věra Bečvářová, CSc.
Identifikační číslo: 1641
Univerzitní e-mail: vera.becvarova [at] mendelu.cz
 
Akademická pracovnice - profesorka - Ústav regionální a podnikové ekonomiky (FRRMS)
Vedoucí oddělení - Oddělení zemědělské ekonomiky a politiky (ÚRPE FRRMS)
 
Externí učitelka - Agronomická fakulta (MENDELU)
Externí školitelka - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)

     Výuka
     
Projekty     
     
Orgány          

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
OrgánOdkdyDokdy
Role
17.06.2011
člen
25.02.2010
tajemník
16.02.2009
člen
Programová komise studijního programu (B-ZEI Zemědělské inženýrství)06.09.2007
tajemník
Vědecká rada01.02.2010
31.01.2018
člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201321.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016
člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)21.01.2013
15.12.2016
člen
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)16.02.2009
31.05.2016
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice
01.03.2010
31.01.2014člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)
01.01.200731.01.2014
člen
Komise rektora pro celoživotní vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně05.12.2011
01.02.2013
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně08.03.2011
01.02.2013
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny01.03.2010
31.01.2013
člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice
01.03.201031.01.2013člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
01.09.2011
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
01.09.2011
21.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)01.03.2010
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
01.03.2010
21.01.2013
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
20.11.2009
21.01.2013
člen
Komise rektora pro koncepci a rozvoj Mendelovy univerzity v Brně01.03.201007.03.2011
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.02.2009
01.11.2009
člen
Vědecká rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.2006
30.06.2009člen
Poradní sbor vysokoškolského statku Školní zemědělský podnik Žabčice (Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny)01.02.200631.12.2006člen
Redakční rada mezinárodního vědeckého sborníku Acta Universitatis Mendelianae Brunensis
01.04.2005
31.01.2006
člen
Vědecká rada
01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
aktivní členstvíhistorické členství