Lidé na MENDELUHelp


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Dr. Ing. Libor Grega
Identifikační číslo: 1639
Univerzitní e-mail: libor.grega [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav regionální a podnikové ekonomiky (FRRMS)
 
Externí školitel - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)

Kontakty     Výuka
     
Projekty
     
Publikace
     
     
Orgány
     
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
Dokdy
Role
AVědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
16.02.2009
člen
NVědecká rada (Institut celoživotního vzdělávání)
01.03.2009
09.07.2019
člen
N
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
19.03.2014
10.04.2018
předseda
NInterní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2015
01.02.2018
člen
N
Vědecká rada
01.02.2006
31.01.2018
člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)17.12.2012
04.12.2017
člen
NAkademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.03.201730.11.2017člen
N
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017
člen
NProgramová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
N
Komise rektora pro koncepci, rozvoj, IT a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.06.2015
01.01.2017
člen
N
Kolegium rektora
01.02.2006
01.01.2017
člen
N
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016
předseda
N
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
15.12.2016
předseda
N
Vedení fakulty (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
04.01.2013
15.12.2016člen
N
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
16.02.2015
31.05.2015
člen
N
Řídící výbor soustavy projektů definovaných v Koncepci rozvoje univerzity 2011-2015
01.02.2013
31.12.2014
člen
NProgramová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.2013
02.07.2013
předseda
NProgramová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
NProgramová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)21.01.201302.07.2013
předseda
N
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
N
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
N
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
N
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
01.02.2013
předseda
N
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
29.05.2012
21.01.2013
člen
N
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
29.05.2012
21.01.2013
člen
N
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
01.09.201121.01.2013člen
N
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
01.09.201121.01.2013
člen
N
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
01.03.2010
21.01.2013
člen
N
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)01.03.2010
21.01.2013
člen
NProgramová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
01.03.2010
21.01.2013
člen
N
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
01.03.201021.01.2013člen
N
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.02.2009
17.12.2012
člen
NKomise rektora pro styk s veřejností
30.06.2007
12.09.2010člen
NOborová rada doktorského studijního programu (D-EM Ekonomika a management)01.09.2006
30.08.2010
člen
N
Komise rektora pro zahraniční styky
25.06.2007
28.02.2010
předseda
N
Redakční rada časopisu MENDEL GREEN Mendelovy univerzity v Brně
01.03.200931.01.2010
člen
N
Pracovní skupina pro inovaci webových stránek Mendelu
01.11.2006
30.06.2009
předseda
N
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
18.04.2005
31.08.2008
člen
N
Komise rektora pro koordinaci ubytování ve vysokoškolských kolejích
01.02.2006
30.06.2007
předseda
NKomise rektora pro zahraniční styky a Public Relations
30.03.2006
25.06.2007
předseda
N
Komise rektora pro zahraniční styky
01.04.2005
31.01.2006
člen

Legenda
A
aktivní členství
N
historické členství