Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Dr. Ing. Libor Grega
Identifikační číslo: 1639
Univerzitní e-mail: libor.grega [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav regionální a podnikové ekonomiky (FRRMS)

Kontakty     Výuka     Projekty     Publikace     
Stáže     Orgány     Vedené práce     Konference     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

StavOrgánOdkdyDokdyRole
Vědecká rada (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)16.02.2009člen
Vědecká rada (Institut celoživotního vzdělávání)01.03.200909.07.2019člen
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně19.03.201410.04.2018předseda
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně01.09.201501.02.2018člen
Vědecká rada01.02.200631.01.2018člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)17.12.201204.12.2017člen
Akademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.03.201730.11.2017člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)21.01.201321.11.2017člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj, IT a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně01.06.201501.01.2017člen
Kolegium rektora01.02.200601.01.2017člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)21.01.201315.12.2016předseda
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)21.01.201315.12.2016předseda
Vedení fakulty (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)04.01.201315.12.2016člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně16.02.201531.05.2015člen
Řídící výbor soustavy projektů definovaných v Koncepci rozvoje univerzity 2011-201501.02.201331.12.2014člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)21.01.201302.07.2013předseda
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)21.01.201302.07.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)21.01.201302.07.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)21.01.201302.07.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)21.01.201302.07.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)21.01.201302.07.2013předseda
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně01.03.201001.02.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)29.05.201221.01.2013člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)29.05.201221.01.2013člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)01.09.201121.01.2013člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)01.09.201121.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)01.03.201021.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)01.03.201021.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)01.03.201021.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)01.03.201021.01.2013člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)01.02.200917.12.2012člen
Komise rektora pro styk s veřejností30.06.200712.09.2010člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-EM Ekonomika a management)01.09.200630.08.2010člen
Komise rektora pro zahraniční styky25.06.200728.02.2010předseda
Redakční rada časopisu MENDEL GREEN Mendelovy univerzity v Brně01.03.200931.01.2010člen
Pracovní skupina pro inovaci webových stránek Mendelu01.11.200630.06.2009předseda
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)18.04.200531.08.2008člen
Komise rektora pro koordinaci ubytování ve vysokoškolských kolejích01.02.200630.06.2007předseda
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations30.03.200625.06.2007předseda
Komise rektora pro zahraniční styky01.04.200531.01.2006člen

Legenda
aktivní členstvíhistorické členství