Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Dr. Ing. Libor Grega
Identifikační číslo: 1639
Univerzitní e-mail: libor.grega [at] mendelu.cz
 
Akademický pracovník - profesor - Ústav regionální a podnikové ekonomiky (FRRMS)
 
Externí školitel - Ústav podnikové ekonomiky (PEF)

Kontakty
     
     
Projekty
     
     
Stáže
     
Orgány     
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
Odkdy
DokdyRole
16.02.2009
člen
Vědecká rada (Institut celoživotního vzdělávání)01.03.200909.07.2019
člen
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
19.03.2014
10.04.2018předseda
Interní akreditační komise Mendelovy univerzity v Brně
01.09.2015
01.02.2018
člen
Vědecká rada
01.02.2006
31.01.2018
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)17.12.201204.12.2017člen
Akademický senát (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.03.2017
30.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
21.01.201321.11.2017člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.201321.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
21.01.2013
21.11.2017
člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj, IT a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.06.2015
01.01.2017
člen
Kolegium rektora
01.02.2006
01.01.2017
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
15.12.2016
předseda
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
21.01.201315.12.2016
předseda
Vedení fakulty (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)04.01.201315.12.2016člen
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně16.02.2015
31.05.2015
člen
Řídící výbor soustavy projektů definovaných v Koncepci rozvoje univerzity 2011-201501.02.201331.12.2014člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
21.01.201302.07.2013
předseda
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)21.01.201302.07.2013
předseda
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
21.01.2013
02.07.2013
předseda
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)21.01.201302.07.2013předseda
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně01.03.201001.02.2013předseda
Programová komise studijního programu (N-MTS Mezinárodní teritoriální studia)
29.05.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-MTSA International Territorial Studies)
29.05.2012
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-RR Regionální rozvoj)
01.09.2011
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (N-RRA Regional Development)
01.09.201121.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-MTS Mezinárodní teritoriální studia)01.03.2010
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-MTSA International Territorial Studies)
01.03.2010
21.01.2013člen
Programová komise studijního programu (B-RR Regionální rozvoj)
01.03.2010
21.01.2013
člen
Programová komise studijního programu (B-RRA Regional Development)
01.03.201021.01.2013
člen
Kolegium děkana (Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií)
01.02.200917.12.2012
člen
Komise rektora pro styk s veřejností30.06.2007
12.09.2010
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-EM Ekonomika a management)
01.09.2006
30.08.2010
člen
Komise rektora pro zahraniční styky
25.06.2007
28.02.2010
předseda
Redakční rada časopisu MENDEL GREEN Mendelovy univerzity v Brně
01.03.200931.01.2010člen
Pracovní skupina pro inovaci webových stránek Mendelu
01.11.2006
30.06.2009
předseda
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
18.04.2005
31.08.2008
člen
Komise rektora pro koordinaci ubytování ve vysokoškolských kolejích
01.02.2006
30.06.2007
předseda
Komise rektora pro zahraniční styky a Public Relations
30.03.2006
25.06.2007
předseda
Komise rektora pro zahraniční styky
01.04.2005
31.01.2006člen

Legenda
aktivní členství
historické členství