Ľudia na MENDELU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D.
Identifikačné číslo: 1304
Univerzitný e-mail: danuse.nerudova [at] mendelu.cz
 
Akademická pracovníčka - profesorka - Ústav účetnictví a daní (PEF)
 
Externí oponentka IGA - Lesnická a dřevařská fakulta

Kontakty     Výučba     Záverečná práca
     
     
          Orgány     
     

Vybraná osoba bola alebo je členom nasledujúcich orgánov MENDELU.

Stav
Orgán
Odkedy
Dokedy
Úloha
01.12.2018
člen
Vedecká rada
14.05.2018
predseda
Kolégium dekana (Provozně ekonomická fakulta)27.03.2018
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)27.03.2018
člen
01.02.2018
predseda
01.02.2018
predseda
01.12.2013
predseda
01.09.2010
člen
Odborová komisia doktorandského študijného programu (D-HPSA Economic Policy and Administration)
01.09.2010
člen
01.03.2010
člen
01.03.2010
člen
Vedecká rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.02.2010
člen
Programová komisia študijného programu (B-HPS Hospodářská politika a správa)
01.01.2009
člen
01.01.2009
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.01.2016
27.03.2018člen
Kolégium dekana (Provozně ekonomická fakulta)
03.05.2010
27.03.2018
člen
Vedecká rada
24.03.2014
31.01.2018člen
Akademický senát
01.02.2017
19.10.2017
člen
Komise rektora pro internacionalizaci Mendelovy univerzity v Brně
01.04.2015
01.01.2017
predseda
Komise rektora pro koncepci, rozvoj, IT a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.06.2015
01.01.2016predseda
Kolégium rektora
01.02.201401.12.2015
člen
Komise rektora pro informatiku Mendelovy univerzity v Brně
24.02.201431.05.2015
predseda
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
24.02.2014
31.05.2015
predseda
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
Komise rektora pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
Komisia rektora pre pedagogickú činnosť
15.06.2009
28.02.2010
člen
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)
24.10.2008
31.05.2009
člen

Legenda
aktívne členstvo
historické členstvo