Lidé na MENDELU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D.
Identifikační číslo: 1304
Univerzitní e-mail: danuse.nerudova [at] mendelu.cz
 
Akademická pracovnice - profesorka - Ústav účetnictví a daní (PEF)
Vedoucí ústavu - Ústav účetnictví a daní (PEF)
 
Externí oponentka IGA - Lesnická a dřevařská fakulta (MENDELU)

Kontakty     Výuka     Závěrečná práce     Projekty
     
Publikace
     
     
Orgány
     
Konference
     

Zvolená osoba byla nebo je členem následujících orgánů na MENDELU.

Stav
Orgán
OdkdyDokdyRole
01.12.2018
člen
14.05.2018
předseda
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)27.03.2018
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)27.03.2018člen
Kolegium rektora01.02.2018
předseda
01.02.2018
předseda
Oborová komise magisterského navazujícího studijního programu (N-HPS-UAD Účetnictví a daně)
01.12.2013
předseda
01.09.2010
člen
Oborová rada doktorského studijního programu (D-HPSA Economic Policy and Administration)01.09.2010
člen
01.03.2010
člen
Redakční rada vědeckého časopisu Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis
01.03.2010
člen
01.02.2010
člen
01.01.2009
člen
01.01.2009
člen
Programová rada (Provozně ekonomická fakulta)
01.01.2016
27.03.2018
člen
Kolegium děkana (Provozně ekonomická fakulta)
03.05.2010
27.03.2018
člen
Vědecká rada
24.03.201431.01.2018člen
Akademický senát
01.02.201719.10.2017člen
Komise rektora pro internacionalizaci Mendelovy univerzity v Brně
01.04.2015
01.01.2017
předseda
Komise rektora pro koncepci, rozvoj, IT a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně
01.06.2015
01.01.2016
předseda
Kolegium rektora01.02.201401.12.2015člen
Komise rektora pro informatiku Mendelovy univerzity v Brně
24.02.2014
31.05.2015
předseda
Komise rektora pro koncepci, rozvoj a investiční činnost Mendelovy univerzity v Brně24.02.201431.05.2015předseda
Komise rektora pro mezinárodní vztahy Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014člen
Komise rektora pro vědu a výzkum Mendelovy univerzity v Brně
01.03.2010
31.01.2014
člen
Komise rektora pro pedagogickou činnost
15.06.2009
28.02.2010
člen
Akademický senát (Provozně ekonomická fakulta)24.10.2008
31.05.2009
člen

Legenda
aktivní členství
historické členství